Witamy na stronie sklepu internetowego EkoDab

Aktualnie znajdujesz się na: PRODUKTY > Napędy do bram
Akceptuję politykę prywatności

413 - Napęd bramy dwuskrzydłowej

Stan:  DostępnyProducent: FAAC

Stara cena 2749.00zł

Cena 2254.00 zł netto

Cena 2749.88 zł brutto
KOSZYK

Zestaw zawiera

Kompletny napęd, zawiera dwa silniki, centrakę sterującą, radiolinię + 1 pilot oraz fotokomórki.         

Uniwersalność zastosowań
FAAC 413 jest siłownikiem przeznaczonym zarówno do zastosowań przydomowych (modele 230V) jak i półprzemysłowych (modele 24V) – o wysokiej częstotliwości użytkowania, dochodzącej do 100%. Modele z wyłącznikami krańcowymi umożliwiają wyeliminowanie mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

Bezpieczeństwo i łatwy montaż
Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną. Montaż siłownika FAAC 413 jest szybki i bezproblemowy. Dzięki centrali sterującej „hi-tech” dostępne są funkcje znacznie zwiększające komfort i wygodę użytkowania, takie jak otwarcie częściowe (jednego skrzydła), spowolnienie przy końcu ruchu czy automatyczne zamykanie.

Pewność działania
Elektromechaniczna konstrukcja siłownika FAAC 413 z precyzyjnym spasowaniem elementów wewnętrznych z aluminiową, szczelną obudową gwarantuje pewne działanie i wysoką kulturę pracy. Samoblokowanie mechanizmów po otwarciu/zamknięciu eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zamków.

Napęd FAAC 413


Zapytaj o produkt
Wszystkie prawa zastrzezone EkoDab. Projekt i wykonanie InterSID s.c.