Witamy na stronie sklepu internetowego EkoDab

Aktualnie znajdujesz się na: PRODUKTY > Napędy do bram
Akceptuję politykę prywatności

415 LS - Napęd bramy dwuskrzydłowej

Stan:  DostępnyProducent: FAAC

Stara cena 2750.00zł

Cena 2200.00 zł netto

Cena 2684.00 zł brutto
KOSZYK

Zestaw zawiera

Kompletny napęd, zawiera dwa silniki, centrakę sterującą, radiolinię + 1 pilot oraz fotokomórki.        

Uniwersalność zastosowań

FAAC 415 jest siłownikiem przeznaczonym zarówno do zastosowań przydomowych (modele 230V) jak i półprzemysłowych (modele 24V) – o wysokiej częstotliwości użytkowania, dochodzącej do 100%. Modele z wyłącznikami krańcowymi umożliwiają wyeliminowanie mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

Bezpieczeństwo i łatwy montaż
Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną. Dzięki centrali sterującej „hi-tech” dostępne są funkcje znacznie zwiększające komfort i wygodę użytkowania, takie jak otwarcie częściowe (jednego skrzydła), spowolnienie przy końcu ruchu czy automatyczne zamykanie.

Pewność działania
Ze względu na swoją tubową konstrukcję i sposób mocowania siłowników do bramy (od czoła) napęd FAAC 415 jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności wykonywania kosztownych przeróbek adoptujących. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu nawet w przypadku szerokich bram.

DANE TECHNICZNE
Napęd FAAC 415


Zapytaj o produkt
Wszystkie prawa zastrzezone EkoDab. Projekt i wykonanie InterSID s.c.