O firmie

Firma Ekodab powstała w 1982 roku, od 1992 roku zajmujemy się dystrybucją i montażem systemów ogrodzeniowych, opartych na produktach światowego lidera w tej dziedzinie, firmy  Betafence oraz takich firm jak: FAAC, Sommer, Benninca, Tousek, Somfy, Locinox, Sommer, Konsport, Wisniowski.
W ofercie posiadamy także bramy garażowe oraz rolety zewnętrzne znanej polskiej firmy Krispol.

Przez kilkanaście lat współpracy ogrodziliśmy wiele obiektów, zarówno przemysłowych jak i indywidualnych klientów.
Naszymi klientami byli między innymi:
Firma Mokate ,ISS Wawrzaszek, Urząd Miasta Bielsko-Biała, Urząd Gminy Wilkowice,Urząd MIasta Ustroń, Urząd Gminy Brenna, Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego  S.A , Urząd Miasta Wisła, CTL Logistics, Lotos , Hydrobudowa S.A., Skanska S.A,, Strabag Sp. z o.o., PBOiUT Śląsk,


Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową systemów ogrodzeniowych jak i kompleksową obsługę klientów od projektu, przez dostawę i montaż kompletnego systemu.
Nasze systemy ogrodzeniowe oparte są na produktach najwyższej jakości, wyroby metalowe zabezpieczone są po przez ocynkowanie i ewentualnie pokrycie powłoką poliestrową w jednym z kolorów RAL. Do montażu stosujemy wyłącznie elementy ocynkowane ogniowo lub ze stali nierdzewnej co wpływa na długotrwałe ich użytkowanie.

W ofercie posiadamy bramy i furtki w standartowych wymiarach producenta, a w innych przypadkach wykonujemy na zamówienie według potrzebnych wymiarów.
Nasze bramy są wyposażone w okucia oraz zamki znanego producenta na świecie firmy Locinox.
Na życzenie klienta, wyposażamy bramy w napędy znanej włoskiej firmy FAAC, Sommer, Bennina ,  Tousek lub Somfy.

Nasze ogrodzenia dostarczamy w dowolne miejsce w Polsce.
Posiadamy wykwalifikowane grupy montażowe, wyposażone w specjalistyczne narzędzia do montażu systemów ogrodzeniowych. Naszym klientom zapewniamy bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie doboru systemu ogrodzenia i jego montażu, a dla zainteresowanych montażem we własnym zakresie wypożyczamy bezpłatnie odpowiednie narzędzia na czas montażu.