Panel akustyczny typ Sound of Silence+słupek 180*213

  • Stan:  Dostępny

Zapytaj o produkt

Opis produktu


Royal Acoustic Fencing są ogrodzeniami akustycznymi ekstrudowanymi z PVC. Płoty akustyczne są przeznaczone do obniżania nadmiernego hałasu emitowanego do środowiska przez maszyny i urządzenia oraz ochrony ludzi przed szkodliwym wpływem hałasu komunikacyjnego i przemysłowego. Obniając hałas chronią człowieka przed utratą zdrowia.


System został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić klientom łatwy i szybki montaż bez konieczności angażowania wyspecjalizowanych ekip wykonawczych i specjalistycznego sprzętu.

 

 

 

 

Zalety Royal Acoustic Fencing

  • Duża wytrzymałość i odporność przez wiele lat. Nie koroduje, odporny na wilgoć i grzyby.
  • Szybki i łatwy montaż.
  • Bardzo dobre parametry akustyczne.
  • Niepalny materiał.
  • Łatwość usuwania graffiti dzięki specjalnej formule “Royal Graffiti Remover”.
Dostępne kolory:

1.Biały
2.Szary
3.Beżowy
Zasada działania
Podsumowując istotą systemu ogrodzeniowego RAF jest skuteczne i estetyczne ogrodzenie wykonane z paneli PVC, wypełnionych materiałem absorbującym dźwięki, posiadających perforowaną nakładkę. Płoty akustyczne są przeznaczone do obniżania nadmiernego hałasu emitowanego do środowiska przez maszyny i urządzenia oraz ochrony ludzi przed szkodliwym wpływem hałasu komunikacyjnego i przemysłowego.rzez maszyny i urządzenia oraz ochrony ludzi przed szkodliwym wpływem hałasu komunikacyjnego i przemysłowego.

Zapisz

Galeria zdjęć produktu